Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek apukámnak szülinapj...

Mit vegyek apukámnak szülinapjára és karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Apukám szülinapja közel van karácsonyhoz, így úgy gondoltam, egyszerre veszek neki, valami nagy ajándékot. Ráadásul kerek évet tölt be!

Szeret tévèzni, sokat közlekedik autóval, sokat dolgozik. Ti mit ajànlanátok? Köszönöm előre a válaszaitokat!

11/L



2015. okt. 24. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nagyobb Tv-t, esetleg egy olcsóbb autót
2015. okt. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van rá?
2015. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 évesen nincs kereseted, így ne pénzes ajándékon gondolkodj. Én nem fogadnám el, ha az ennyi idős lányom egy halom pénzt költene rám. Csinálj neki filmválogatást egyedi borítóval.
2015. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lunariana válasza:
Csinalj hungarocerbol autot. Sokkal szebb ha az ajandekot sajat kezuleg csinalod.
2015. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel gondolom még nem dolgozol, (én sem) ezért elmondom nekem mi vált be... Ha szeret tv-zni akkor vegyék neki filmet, de fontos, hogy előtte kérdezd meg (kb. most) hogy milyen fajta filmeket szeret... :) Vehetsz képeslapot...

Ha nem akarsz/tudsz pénzt költeni az ajándékra, akkor rajzolj valamit, írj neki verset, csinálj képeslapot... Nekem ezek mind beváltak az elmúlt években... :) Az én apukám is ilyen.. :D Úgyhogy ennek tuti örülni fog! :)

15/L

2015. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!