Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek születésnapjára?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 12:28
 1/5 anonim válasza:
Sajnos, a baráről nem tudok semmit. Se azt, hogy hány éves, se azt, hogy mit szeret. Én például imádok ajándékba kapni fülbevalókat (apró fülbevalókat), ezüst láncot, esetleg egy kis ékszertartót, kicsi plüssmacit, mert az nagyon cuki, esetleg parfümöt, vagy egy sálat, vagy akár milyen apróságot, ami a szeretett személyre emlékeztet.
2015. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem tudjuk hány éves miket szeret.


Ha szereti az ékszereket akkor valami ékszert, ékszer dobozt.

Ha szereti a plüss állatokat akkor valami nagy plüsst.

Nekem nagyon tetszenek az álomfogók.

Közös képet kinyomtatsz, veszel egy képkeretet és belerakod a képet, aztán odaadod neki.

Én például imádom a telefontokokat.


De legalább ha egy kort írnál könnyebb lenne!:)

2015. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 27 éves a csajszi :)
2015. nov. 21. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok és nagyon szeretem,ha meglepnek valami spontán programmal,tehát nem hetekig tervezgetünk valamit,hanem csak úgy elmegyünk csinálni valamit együtt..az élmények mindig megmaradnak... a tárgyak tönkremehetnek...ja és van még valami,ami ugyan nem maradandó,de imádom,és furcsa módon itt még nem említették : CSOKI! minden mennyiségben..töltött csokoládé,lyukas csokoládé,kerek csokoládé :) Jó szülinapozást :)
2015. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kincsesne válasza:
Aminek nagyon örülne.
2015. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!