Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ennek a lánynak milyen ajándék...

Ennek a lánynak milyen ajándékot adjak? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Mi az osztályban nem karácsonyra húzunk neveket, hanem születésnapra. Én egy olyan lányt húztam, aki január elején született, szóval most kellene majd ajándékot vennem neki.


Igazából nem nagyon ismerem, nem sokat beszéltünk pedig 2. éve az osztálytársam. Kedves, rendes lány, de nem tartozik a baráti körömhöz.


Amit tudok róla: 15 éves. Jó tanuló, az idegen nyelvekből a legjobb (angol és német). Visszahúzódó, zárkózott, de barátságos. Nem sminkel, nem hord ékszert. Nem játszik hangszeren. Szereti a sportot. Ő kosárlabdázik, nézni meg a Forma-1-et szereti. Szeret olvasni, de nem igazán tudom, milyen típusú könyveket, meg miket olvasott már. Nincs háziállata.


2015. dec. 30. 16:44
 1/3 anonim válasza:

azt nem írtad mennyit szánsz rá, de szerintem egy parfüm jó ötlet lenne. van mindenféle árkategóriában, sőt most a dm-ben és a rossmannban le vannak árazva.:)

remélem segítettem.

2015. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki egy angol vagy német nyelvű regényt. Meg valami finom csokit.
2015. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Nem mindegy.

Adhatsz neki egyébként csokit, bon-bont, karkötőt, ha esetleg szereti képregényt, esetleg egy angol/német feliratú bögrét/pólót, ha tudod milyen zenét szeret CD-t.

2016. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!