Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen programokat ajánlanátok...

Milyen programokat ajánlanátok 15 éves szülinapi pizsipartyra?

Figyelt kérdés
minél több programjavaslatot kérnék mint például felelsz v mersz, tehetségkutató, kincskeresés, filmnézés :)

2016. jan. 5. 19:53
 1/8 A kérdező kommentje:

ja és

9személy és csak lányok :)

2016. jan. 5. 19:59
 2/8 anonim válasza:
70%

hat ez nagyonjo hogy meg 15 evesen van pizsiparty :Dddd

szerintem meseljetek remtorteneteket, cikisztorykat stb

telefonbetyarkodjatok

2016. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%
még nem halottam 15 éve tartó pizsipartyról, de ajánlom a bújócskát
2016. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Gábor.

Tényleg nagyon szellemes...nem értem mi a baj azzal ha pár 15 éves egymásnál alszik és csajos estét tart...mit kellene csináljunk bárokba járjunk és az utcán álljunk? Én megértem ha nálatok a 13 évesek többsége már terhes de nem mindenki igy él. Nem kell ezért elitélni senkit. Inkább nézz körbe, hogy te és a barátaid, hogy élnek.. buli, pia, cigi, dugás, stb.? Hát igen ha nálatok ez a divat akkor oké de én nem kérek az ilyenből, mert néha jobban esik ha azokkal vagy akikben tényleg megbízhatsz és nem olyanokkal akik csak egy éjszaka vannak melletted.

2016. jan. 5. 21:03
 5/8 gnoomage ***** válasza:
Valaki ír egy tök normális viccet amin én pl felnevettem, erre letámadod? És így akarsz te másoktól segítséget?
2016. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
66%

Nincs abban semmi ha 15 évesen pizsipartyztok,nem értem a többieket. Jobb mintha ha diszkóba mennétek és full részegre innátok magatokat. Ajánlom a kareokét esetleg vicces vetélkedőt programként. Tegyél be valami jó zenét és arra esetleg táncoljatok. Beszéljétek ki a fiúkat és meséljetek egymásnak vicces történeteket

16/L

2016. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
gyurmázás
2016. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

LAN-party, kezdjétek CS:go-val. XDD

Csak viccelek.

Beszéljétek ki a pasikat. :D

Vegyetek egy üveg bort, üvegezzetek, esetleg Anotalkozni is lehet, társasjáték, süssetek, főzzetek(barátnőmmel mi még hajnal 3-kor főztünk).

Hallgassatok zenét

2016. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!