Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 13. születésnapra mit vegyek...

13. születésnapra mit vegyek lánynak amivel nem lőhetek mellé és aminek örülne?

Figyelt kérdés
Ha esetleg innen valaki 13 akkor minek örülnél?
2016. febr. 3. 19:28
 1/6 anonim válasza:
Szjh könyvet.
2016. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Leiner Laura könyv, ékszer, pénztárca,
2016. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:

"amivel nem lőhetek mellé"


Hát öregem, puskát ne vegyél...

2016. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy pici klitoriszvibrátort
2016. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szereti a Leiner Laura könyveket, akkor már mind megvan neki:D Meg amúgy is, a könyv pont az a dolog amivel nem nehéz mellélőni, elég kockázatos, hiába örülnék én is neki.

Amúgy attól függ, ha ilyen szereti sminkelgetni magát, akkor biztos nagyon örülne néhány kisebb sminkterméknek, Body Shopos testpermetnek, ajakbalzsamnak, mert az mindig jól jön, esetleg egy jó szempillaspirál, néhány szolidabb körömlakk.

Ha tudod róla, hogy festeni, és kézműveskedni, rajzolni szeret, akkor szerintem festék, ceruza, radír, rajztömb, ecsetek azok amikkel nem lőhetsz mellé, mert arra mindig szükség van.

Ha sütni szeret, akkor valami jópofa sütőforma (szilikonból már rengeteg féle alakzatút lehet kapni, és nagyon praktikusak), valami különlegesebb fűszer, süteménydíszek stb.

Aminek én még nagyon örülnék az a szálas tea, cserepes növény, sál, valami jópofa párna, mert abból sosem elég, illatgyertya.

2016. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is jó ötlet lenne ha LEINER LAURA könyveket vennél pl Bábel,Szent Johanna Gimi mert már én is olvastam és nagyon jó könyvek meg én is 13 éves vagyok. Vagy még örülnék párnának (smiles) vagy ékszernek.
2016. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!