Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit tudnék adni születésnapra?

Mit tudnék adni születésnapra?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. A barátomnak 2 hét múlva lesz a 20. Születésnapja. 1 éve vagyunk együtt. Elég jól ismerem ahhoz, hogy tudjam, nem igazán tudja feldobni egy szivecskés párna, pl... :)

Nemtudom, hogy mit adjak neki. Kapott már ruhadarabot, parfümöt, díszt, közös képet bekereteztetve... Stb. Most, viszont nem tudom, hogy mit adhatnék neki. Elég sok mindenre allergiás, így a tortasütés kilőve. Nem igazán van olyan hobbija, amihez 10ezer ft alatt lehetne vásárolni, azt magának szokta. Parfümöt kapott, télapóra (nem tőlem). És ékszert nem hord. Így aztán nagy dilemmába vagyok, hogy mit lehetne adni. Akár élményt (ezt szerintem többre tartaná.) ha essetleg van ötletetek, írjátok meg. Minden választ szívesen fogadok, leszámítva, a "szex", "feküdj le vele" jellegűeket. Köszönöm szépen! :-)



2015. dec. 28. 13:41
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem a legjobb ajándék, amit bárkinek is adhatsz az a szeretet :DD
2015. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, azt az év minden napján megkapja, legalábbis igyekszem mutatni felé. De igazad van. :D
2015. dec. 28. 13:45
 3/3 Kitty Tailor válasza:
pénztárca, övtáska, hátizsák, a kedvenc számítógépes játéka eredetiben/ vagy annak a folytatása, most megy a star wars örület is ha szereti akkor tuti találsz valamit, bögre, személyre szabott telefontok
2016. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!