Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a 25 éves barátomna...

Mit vegyek a 25 éves barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Szereti a gyors kocsikat.

Szeret autót szerelni.

Vezetni imád és minden ami kocsikkal kapcsolatos.

Ékszereket nem hord.

Karkötőt, órát nem szeret hordani. Nyaklanca van de valamiert egy ideje már azt sem hordja.

Valami őtlet hogy mit vegyek 40ezer forint értékben?


Ha nem lesz semmi ötletem akkor erre gondoltam. Szerintetek ez jó ötlet szülinapra?

[link]


2016. febr. 23. 12:33
 1/5 anonim válasza:
Egy teli tank benzint és egy nagy kufircot a kocsiban.
2016. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

1. [link]


2. Minek költesz te ennyit egy ajándékra? Kevesebből is tudsz minőségit venni!


3. Neked kell kitalálnod, hisz a te párod. Ha tudod, hogy mit szeret, akkor e köré vásárolj neki.


4. Vehetnél neki sokkal hétköznapibb használati dolgokat, pl. ing, póló, tüsfürdő, borotválkozó szett.

Süthetnél neki tortát..stb.


Kár ennyit költeni egy ajándékra, de ha megteheted, akkor ámen.

2016. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó ötlet :D de akkor kigyűjthetsz pár programot amit választhat, én elsőre a forma 1-es vezetést szúrtam ki ami jó lehetne neki
2016. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borotválkozó felszerelés, spray... közhelyes dolgok.
2016. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kávét szereti? Akkor pl. Nespresso-gépet is vehetsz ennyiért, de egy utazásra is befizetheted. Kinézel valami klassz szállást airbnb-n pl. Krakkóban, Triesztben, vagy valami szimpi helyen egy hosszú hétvégére, ő meg vezethet fél napot :)
2016. febr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!