Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen virtuális ajándékkal...

Milyen virtuális ajándékkal kedveskedjek neki?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz a szülinapja egy olyan férfivel, akivel 1 éve ismerjük egymást és hát alakulgatnak a dolgok.

Sajnos kicsit messze lakunk egymástól, hétvégén talizunk. De facebookon szeretném addig meglepni az üzifalán :) Erre szeretnék ötleteket, hogy mi legyen az. Valami tortás kép? Vagy szép idézet? Légyszi küldjetek linket is :)


2016. márc. 9. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2016. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
29 :) Ja és azt elfelejtettem írni, hogy nem meztelen nős képre gondoltam :D
2016. márc. 9. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Lájkolgasd végig a fészbukkját. Jó, mondok kevésbé közhelyeset - küldj neki manit péjpallon.
2016. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

fantasztikus ötlet, köszi :))


Hülyék kíméljenek, ez is kimaradt!

2016. márc. 9. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ötlet hülyeség. Attól, hogy felraksz valami giccses képet még nem fog hű de nagyon meglepődni és örülni. Lesz még hatvan barátja és rokona aki giccses vagy vicces szülinapi kártyát oszt meg az üzenőfalán.


Írj neki privátban pár sort és köszöntsd fel. Lehet, hogy selejtes nő vagyok, de hasonló esetben nekem jobban esett ez, mintha a férfi kipakolt volna valami idióta plüssmacis képet az üzenőfalamra.

2016. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!