Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Egy 45 éves férfinek születésn...

Egy 45 éves férfinek születésnapi ajándéktippet tudna mondani valaki? Énekes, szóval minden ami zenével kapcsolatos szeret, de fogalmam sincs mit vegyek neki.

Figyelt kérdés

2 éve ismerem, nagyon sokat beszélek vele, de caak ritkán találkozunk.

Ja és én 16 éves vagyok (lány)..

Előre is köszönöm a segítséget!



2016. márc. 21. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Félre ne érts, nem kötekedésből írtam. 46 éves leszek 30-án, de engem nem érintene meg egy 17 éves, nem látnék benne "nőt". Én csak figyelmeztettelek, hogy nehogy rosszal kezdj ki, mert a mai világban már semmi nem meglepő, főleg nem a pedofilia. Úgyhogy vigyázz magadra. Egyébként válaszolok a kérdésedre is - borotválkozó felszerelés, (közhelyes, de spray is megfelel), zakó
2016. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jó-jó! Vigyázok :) de tudom mit csinálok :) és ismerem már eléggé :) köszönöm az ötletet is :)
2016. márc. 21. 21:46
 13/18 anonim ***** válasza:

Masszazs jo, de te csinald :)


Amugy meg egy 16 eves lanyon mar boven kifejlodtek a masodlagos nemi jellegek, 14 felett jogilag sem buntetendo, ugyhogy nem ertem hogy jon ide a pedofilia.


Sokadszorra: pedofil az, akit az a kiskoru vonz, akin a masodlagos nemi jellegek meg nem fejlodtek ki. 13-14 ev alattiak. NEM az a pedofil akinek tetszenek a fiatal lanyok, mindenkinek azok tetszenek, ha 18 eves, ha 48. Csak mikor idosebb vagy, egyre kevesebb az eselyed hogy talalsz is, hat kenytelen vagy rafanyalodni a 30 folottiekre.

2016. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vidd el egy koncertre.
2016. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nem találkoztok személyesen a születésnapján küldj neki tortát.Biztos van a közelében olyan cukrászda ahonnan kiszállítják.
2016. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Még nem bírtam most se dönteni :/

2016. márc. 22. 22:33
 17/18 anonim válasza:
Gitár alakú sörnyitó! :D
2016. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

A "vidd el egy koncertre" az nagyon bejönne nekem is, de 5 Liter motorolajnak vagy 2 darab ablaktörlőnek is örülnék, ha arról van szó.

(42éves férfi)

2016. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!