Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit kérjek szülinapomra?...

Mit kérjek szülinapomra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, hamarosan szülinapom lesz..Amúgy lány vagyok:) Na, szóval nagyon érdekel a szertorna és a lovaglás, van is egy feles lovam. Ezeket sportolom..! Kérhetnék pár tippet tőletek? Még szeretek sminkelni, sportolni, olvasni, képet szerkeszteni, stb.

2016. ápr. 1. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezeket sportolom?

Kérj valami fogalmazási tanfolyamot kérj.

Ez nem magyarosszerű

2016. ápr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem az ilyen kérdéseket. Ha TE nem tudod mit kérj, akkor MI honnan tudjuk?

Ez alapján nincs szükséged semmire, így nem muszáj kérned valamit. Egyébként pedig biztos vagyok benne, hogy a szüleid meglepnek valami aprósággal. És a meglepetés a legjobb, nem igaz? (:

Mi azt szoktuk csinálni, hogyha semmire nincs szükségem, akkor félreteszik azt a pénzt, és legközelebb, ha szükségem van valamire, odaadják. Vagy csak gyűjtöm a perselyemben a pénzt, és ha kell valami, megveszem.

Idén például karácsonyra semmit nem kértem, viszont nekem is most lesz a szülinapom, és egy teljes szobafelújítást kapok, mivel tényleg szükségem van rá.

És (bár ez nem ide tartozik) szerintem korai még sminkelned (ez csak saját vélemény). Bőven ráérsz még. :)

Egyébként, hogy ne én legyek a bunkó válaszoló, itt van pár tipp: lovagló felszerelés, vagy egyéb sporteszköz; könyv; finom illatú tusfürdő, fényképezőgép, vagy (mivel szeretsz sportolni) lépésszámláló. Én a legjobban egy közös programnak örülnék, esetleg bobozás, állatkert, ilyesmi. :)

Boldog Szülinapot!

2016. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Samsung Galaxy S7 Edge :) jó ajándék énis ezt kaptam :D
2016. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!