Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Jó ötlet anyának "utazást"...

Jó ötlet anyának "utazást" ajándékozni?

Figyelt kérdés

Nemsokára születésnapja lesz. Szeret utazni, felfedezni új helyeket, vannak álmai, mely helyekre még el szeretne jutni. Épp ezért gondoltam arra, hogy befizetek kettőnknek egy párnapos utazást külföldre. Azért vagyok ebbe bizonytalan, mert a terrortámadások miatt sokszor hangoztatta már, hogy milyen veszélynek lehet az ember kitéve stb. Egyszóval kicsit fél ezektől a dolgoktól.

Szerintetek ebben az esetben is jó ötlet ez az ajándék? Vagy inkább találjak ki valami mást. Mert szeretném valóraváltani legalább az egyik álmát, meg így legalább eltölthetnénk kettesben pár napot, csak nem akarom, hogy végül rosszul süljön el a dolog.

Mi a véleményetek? Ti a félelem ellenére örülnétek ilyen ajándéknak?


2016. ápr. 8. 18:59
 1/10 anonim válasza:
74%
Teljesen jó ajándék, én a szüleimnek veszek hasonlót. (Hamarabb meghal egy autóbalesetben, mint repülőn).
2016. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%
Mindenképp utazzatok el. Az én anyukám mindig mondogatta, hogy sosem járt tengernél még,így befizettem őket(apukámmal) egy rövidebb kis útra. Én is vacilláltam rajta előtte, de nagyon örülök,hogy megtettem, mert mert másfél év múlva anyukám meghalt..:(
2016. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is nagyon jó ajándék. Nyilván arra figyelj, hogy ne Egyiptom vagy társai helyet keress.

Valóban gond a terrorizmus, de az sem megoldás, hogy az ember otthon ül és retteg.

Hová tervezed?

2016. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
24%
Ha utazni akartok akkor most tegyétek, mert amikor kitör a háború, már nem lesz olyan könnyű.
2016. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
71%

Utolsó milyen háború? Háború jelenleg is van, nem csak szíriában. Koreában sem kötöttek békét, fegyver szünet van.


De kérdésedre a válasz: igen nagyon jó ötlet szerintem, csak ne afrika, és közelkeleten gondolkozz( dubai, szaudarábia még

2016. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Mi lenne, ha egy szuper belföldi utat választanál. Tudom, hogy nem olyan, de vannak azért itt is szuper helyek.

Vagy már mindent látott?

2016. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Még jó.n


Nagyon kedves tőled, hogy ilyen szép ajándékot adsz szüleidnek:) bárcsak én is megengedhetném magamnak, hogy ilyen ajándékot adjak nekik

2016. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Decemberben anyumnak Thaiföldi utat fizettem mint karácsonyi és születésnapi ajándék.

Ha korábban tudom, hogy milyen angyal lesz már korábban befizettem volna :) Viccet félretéve..Jó volt látni a boldogságot, régen volt ilyen boldog..

Tervezem a következő utazásos meglepetést neki.

Egyébként terrortámadástól mindenki fél, anyum is, de ez nem gátolja meg, hogy világot lásson.

2016. ápr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ami még pluszban nagy öröm lesz neki, hogy VELE MÉSZ! Minden együtt töltött idő neki nagy ajándék, akár külföld, akár belföld.

Ha belföld, akkor nagyon jó hely:

[link]


Gyönyörű helyen van, közel a Szalajka-völgyhöz, a szálloda nagyon tiszta, szép nagy a medencéje és nagyon jó az étterme.


Ha külföld, akkor Prága, Párizs, Barcelona (mindháromban nagyon jó a tömegközlekedés, ami nem elhanyagolandó szempont).

2016. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 8. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!