Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek ez jó ajándék?

Szerintetek ez jó ajándék?

Figyelt kérdés

[link]

16. születésnapjára kapná.



2016. ápr. 23. 16:35
1 2
 1/14 Mojjo ***** válasza:

Tud már gitározni? Milyen zenéket szeret?

Ezt a konkrét félakusztikus gitárt nem ismerem, de amúgy az ilyen félakusztikus gitárok zseniálisan jó hangszerek - de csak egy nagyon szűk rétegnek. Ha valaki félakusztikust vesz, akkor nagyon biztosnak kell benne lennie, hogy igen, pontosan ezt akarja. Nagyon réteghangszer, szóval, csak, ha tudod, hogy pontosan ilyen gitárra vágyik. Ennyi pénzből már mindenféle gitárból van nagyon jó, szóval azt kêne tudni, neki melyik tetszik.

2016. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
4 éve gitározik van egy. akusztikus gitárja.Ilyen gitárt szeretne csak fiú és hát nemtudom,hogy a piros az tetszene-e neki
2016. ápr. 23. 17:53
 3/14 Mojjo ***** válasza:
Ez nem simán piros, hanem mélyvörös-bordó és simán használnak ilyen színű gitárokat férfiak. Szóval szerintem ez maximálisan rendben van, de természetesen az, hogy kinek milyen szín tetszik, és milyen színű akármit tud magának elképzelni, az annyira nagyon szubjektív és egyéni, hogy ezt senki nem fogja tudni tutira megmondani neked.
2016. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Minding feketét hord.kedvenc színe is az -legalább lesz egy színes dolga is
2016. ápr. 23. 21:56
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ez jó márka?
2016. ápr. 23. 21:57
 6/14 Mojjo ***** válasza:

Igen, ez egy klassz márka, szóval azzal aligha lesz gond :)

Feketét ilyen jellegű gitárban kb lehetetlen találni, többnyire bordók, vagy vajszínűek ezek.

2016. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Naa, van az feketében is, és még gerjedésre se hajlamos, mint az előbbi. :D

[link]

2016. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mojjo ***** válasza:
@7: ez, amit linkeltél, nem félakusztikus. Na meg a kérdező által mutatott gitár két humbuckerrel van szerelve, nem fog gerjedni. (Honnan szedted, hogy hajlamos rá?)
2016. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
A hanglyukak miatt hajlamos a gerjedésre, ez a fekete ugyanaz a felépítésű, csak hanglyuk nélkül. (Amúgy csak a szín miatt linkeltem, elég híres modell a Lucille, ez ugrott be elsőre a fekete ES335 formáról.)
2016. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mojjo ***** válasza:

Üreges testű ez az Epi? (Sorry, vannak most gondok a netemmel, nem igazán tudom megnézni.)

Egyébként aki f hanglyukas gitárra vágyik, az szerelemből teszi, nem hiszem, hogy nagyon más megfelelne akkor. Nekem hatalmas tapasztalatom nincs f hanglyukas, félakusztikus gitárokkal, de mástól sem hallottam még, hogy gerjedne. Mondjuk lehet, hogy így van, de szerintem a single coilos gitárok szerelmesei (mondjuk egy telecaster fan) sem mondanának le emiatt a választott gitártípusukról.

2016. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!