Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a baratom 20....

Ubogi kérdése:

Mit vegyek a baratom 20. Szulinapjara?

Figyelt kérdés
Most lesz 20eves es aznap leszunk 3honaposak szoval nem kell hu de nagy ajandek,de nem szeretnek semmi kozhelyeset( kep bogre parna stb..) persze, tudom hogy mekem kell tudni, de mindene megvan igy eleg nehez, es szerintem parfumot maganak valasszon mindenki, koncert illetve opera/szinhazkegy nala nem jatszik... Semmi otletem

2016. máj. 3. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

ha már vega kategóriába raktad vegyél neki burgonyát és csináltok belőle valami finomat egyből közös program is :) vagy banánt amit szeret.


amúgy meg ha van nagyon kedvenc zenekara akkor pl egy pólót vagy ilyesmit

vagy lehet gravíroztatni poharat a ti képetekkel

vagy ugyan így kulcstartó szerű valamibe :)

vagy telefon hátlapot a ti képetekkel.

2016. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Pénztárca,ékszer ami rád emlékezteti (pl.a monogrammod rajta van.) parfüm,fotók amiken együtt vagytok,lehet ez nyaralásról például,bor,csokoládé,könyv.

Remélem tudtam Neked segíteni.

2016. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, de mint azt irtam nem szeretneknkozos kepet kulcstartot szb kozhelyes dolgot adni..:/
2016. máj. 7. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!