Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan/hol ünnepelnétek meg a...

Hogyan/hol ünnepelnétek meg a saját szülinapotokat egyedül?

Figyelt kérdés
Idén leszek 30 éves és egyedül fogom tölteni a születésnapom. Ez évek óta így van, de akkor nem bántott annyira a dolog, hogy a születésnapom is úgy telik el, mint bármelyik másik nap, felköszöntés meg ünneplés nélkül, mert nem kerek számra jött ki a korom. Meg amúgy is mindig dolgoztam a születésnapomon, de most hétvégére esik. És rossz lenne pont a 30-at ünneplés nélkül tölteni. Arra gondoltam, hogy valami programot kéne szerveznem magamnak, de ötletem sincs, hova menjek vagy mit csináljak. Ti hogy ünnepelnétek meg a saját szülinapotokat egyedül? :)
2016. máj. 24. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Délben a kedvenc éttermemben ebédelnék, majd megennék egy szelet tortát,és elmennék egy fürdőbe, ahol egész nap áztatnám magam, szaunáznék, majd vacsorára megrendelném a kedvenc nagy pizzámat, keresnék egy filmet, és egy üveg hideg sör társaságában megnézném a filmet, miközben a pizzámat majszolgatom :3
2016. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elővenném az összes régi fényképet, és egész nap nézegetném.

Pezsgőt bontanék, meg is innám. Finom dolgokat főznék vacsorára, ami éppen az eszembe jut.

Nem nagyon mennék sehova, csak régi filmeket néznék, ha van, akkor pont abból az időből, amikor születtem, hogy lássam, milyen világba érkeztem.


Esetleg tortát is csinálnék, mondjuk palacsintatortát, mindenféle töltelékkel, tejszínhabbal a tetején.

2016. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Figyelj, én is hasonlóan jártam az elmúlt évekbe. Senki fel nem köszöntött, semmit nem is szóltak hozzám, én pedig szépen megmondtam nekik, hogy szégyelljék magukat, mert én mindig felköszöntöttem őket, ők meg csak hozzám sem szólnak. Te is így kellene tegyél, és majd utána meggondolják magukat!

Megünnepelni úgy ünnepeld meg, hogy menj el egy étterembe barátnőddel, rendelj oda egy tortát, pizzát és finomságokat! Meglátod , jó lesz!

Az mondjuk igaz, hogy már elmúlt a szülinapod, de ha jót akarsz magadnak, jövőre ezt mind betartod amit írtam!

2016. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nincsenek barátaim, úgyhogy a barátnős program kilőve. :)

Egyedül a szüleimmel tartom a kapcsolatot a magánéletben (munkahelyen kívül), tehát őket tudnám letolni, amiért nem ünneplünk. De nálunk ez soha nem is volt szokás, gyerekkoromban sem, tehát elég furán venné ki magát a dolog, ha emiatt sarokba akarnám őket állítani. :)

2016. jún. 9. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:

De hát a szülőkön kívül nincs is másokra szükség a születésnapodon!


Nyugodtan menj el hozzájuk, biztos, hogy örülni fognak.

Beszélgethettek, hogy mi volt, amikor születtél, annak vártak-e,ami lettél, milyen voltál, mit csináltál, amikor megszülettél, esetleg neked már ott lehetett at apukád is, ha 30 vagy.


Vigyél egy üveg pezsgőt, kérdezd meg, hátha süt az anyukád tortát is; ha nem, vihetsz te is.


Hadd lássa az anyukád, mekkora szép nagy ember lett a kis pondróból....

2016. jún. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem menj ki az utcára és hívj el 2-3 hajléktalan vagy nagyon szegény embert étterembe. Egyetek finomat, beszélgessetek. Szedrintem nagyon jó napod lehetne. A szokások sokszor mankók. Nem baj ha egy idő után elhajítjuk egyiket, másikat.
2016. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!