Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A barátomat az exe ugyanazzal...

A barátomat az exe ugyanazzal a dologgal lepte meg tavaly szülinapjakor, amivel idén én akartam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly a barátnője keltette, de erről nem tudtam, viszont idén én is ezt terveztem, de ma beköpte, h tavaly a barátnője keltette. Már csak az anyukájával kellett volna megbeszélni, mert már a buszt is kinéztem, az egész napi programomat úgy alakítottam. Mivel lepjem meg? 17 éves lesz, én is 17 vagyok. Kap egyébként még egy tortát, amit én sütök neki. Mit tegyek? Nagyon elrontotta a kedvem, meg az ötletet is. Mert ha most meglepném hogy én keltem, hát tényleg úgy jön le, mintha lekoppintottam volna az ex ötletét.

2016. máj. 26. 21:04
 1/4 Eszter76 ***** válasza:
A saját készítésű torta tök jó. Viszont... mennyire lazák a szüleitek? Nem alhatsz nála? Mert akkor ágyba vihetnéd neki a reggelit... olyan, mintha te keltenéd, de mégis tök más, mint a tavalyi.
2016. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem engedik.. :/
2016. máj. 26. 21:47
 3/4 anonim válasza:

16-17 évesen nem is kell együtt aludni.

De miért ne mehetnél te is kelteni?

2016. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert úgy jön le, mintha koppintottam volna az ötletét
2016. máj. 27. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!