Kezdőoldal » Utazás » Európa » Brüsszeli átszállással fogok...

Brüsszeli átszállással fogok tovább utazni és 1 óra 5 percem van az átszállásra, ugyanazzal a légitársasággal megyek tovább. Elég az 1 óra átszállási idő?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég szokott lenni.
2016. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elég!
2016. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :)
2016. máj. 20. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Sosem fogom megérteni, miért minket kérdezel, miért nem azt a céget, akinek fizettél...
2016. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer csak 45 perc volt az átszállási idő, eléggé izgultam, de elég volt :) Legalább nem kellett várakozni :d
2016. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyre leírtam már, neked is tudnod kell a rossz tapasztalatomat: Nekem egyszer 1 óra volt átszállásra, futva elértem a csatlakozást, viszont a feladott csomagom nem.. 3 napra rá hozták ki. Legyen nálad elég váltás ruha a kézipoggyászban!:)))) Az ördög nem alszik, jó utat!
2016. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reptérfüggő a dolog, valószínűleg elég lesz, de a csomagod nagy valószínűséggel nem fog veled utazni, azt ennyi idő alatt nem rakják át.
2016. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!