Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A barátnőm most a hétvégén...

A barátnőm most a hétvégén tölti a 16-ot, én is 16 vagyok (lány), és kreativitásokat várok. Plázacica menő lánykáról van szó. Valami extrém, giccses ajándékozást szeretnék, de ne legyen túl költséges (bruttó 10 000ft. ). Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elmész vele vásárolni, és említi mi tetszik neki, akkor vedd meg. Például egy magassarkút. Vagy vegyél neki egy óriás plüssmacit, az elég extrém, és a lányok imádják
2016. jún. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A plüssmackó bár kiváló ötlet, de párkapcsolatban él, s már van neki.
2016. jún. 14. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

Egy "plázacica menő lánykának", aki nem egész 16 évesen "párkapcsolatban él", annak leginkább egy nap pofon kellene.

Bár sejtem, hogy ez nem elég "kreatív".

2016. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vibrit! (V12, dízelmotorosat készíts)
2016. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Miért is kellene neki pofon? 16 évesen nekem is volt fiúm és normális ember lett belőlem. Van szakmám, munkám, diplomám is.

Vagy tipikusan az az ember vagy akit ennyi idősen a szekrènybe zártaj, meg belelógattak fejjel a wc-be és irigykedsz?

2016. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!