Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak a szülinapi...

Mit csináljak a szülinapi bulimon?

Figyelt kérdés

Még csak 1x volt bulim az is 4 éve és most 14-évesen lesz születés napi bulim viszont mivel ez nagyon más mint 4 éve ötletem sincs, hogy hol legyen gondoltam arra, hogy bowlingozni mennének és ott lenne a buli.

Nem szeretnék 10-20 embert meghívni, csak kb. 5-7 barátom/barátnőm jönne.

Miket tudnánk csinálni bowlingozáson kívül?


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. jún. 20. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Voltam mar bowlingos szulinapon, nagyon jo buli volt, de akkor 11 evesek voltunk, nem biztos, hogy most is annyira tetszene.

Szerintem ha megoldhato, tartsd otthon. Ott semmihez nem vagy kotve. Mehet karaoke, uvegezes, tanc stb, ha van medencetek, akkor az is. Nem muszaj nagynak lennie, egy kisebben is hatalmas bulit lehet csapni, tapasztalat :) vagy ha lehetseges, esetleg menjetek eloszor mondjuk 2 orat bowlingozni, utana pedig hozzatok.

2016. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem írtam le fent, de itthon nem engedik a szüleim, mert nem nagy a nem is a legmodernebb cuccok vannak benne és mivel nagyapám is itt lakik nem zavarhatom.

Bowlingozáson kívül mit tudnánk csinálni?

2016. jún. 20. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, hogy mindenutt ugyanugy van-e, de belegondolva mi nem csinalhattunk sok mindent, meg ugy sem, hogy ki volt berelve az egesz hely. Gondolom, ha csak egy palya a tied es masok is vannak ott, akkor meg korlatozottabbak a lehetosegek.

A bowlingon meg a kajalason kivul uvegeztunk, beszelgettunk, laptoprol karaokiztunk meg megprobaltunk tancolni is valamennyire, de nem igazan volt hely. Szoval szerintem inkabb beszelgetos bulit lehet tartani ilyen helyen.

2016. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gokartozni is mehetnétek vagy kalandparkba.
2016. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Esetleg valamelyik barátodnál nem tudnátok megtartani? Mert szerintem úgy a legjobb, ha háznál van!

De ha nem megoldható, akkor javaslok egy jó pizzázót vagy bármit, ahol kapható egészségtelen kaja 😂

2016. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg valami szabadulós szoba, paintball, laser tag?

Enni meg ahogy már mondták, a pizzázó a legjobb szerintem, vagy valami kevésbé drága all you can eat étterem, vagy piknik pl. Margitszigeten, ha budapesti vagy, ott jól el lehet lenni a réten, és viszonylag biztonságos is. Vagy esetleg szalonnasütés, tábortüzes éneklés, ha van valahol a közelben tűzrakó hely, bár a szüleitek nem tudom, elengednének-e ilyenre.

2016. jún. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok BP-i
2016. jún. 22. 09:11
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=PeX75hXpAzM

1:20nál van a lényeg, szerintem ezzel jól ellennétek.

2016. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem már megvolt a bulid, azt szeretném kérdezni hogy 10 évesen mit csináltatok? Tesóm 10 lesz:)

2016. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!