Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan adjam at a paromnak az...

Hogyan adjam at a paromnak az ajandekot?

Figyelt kérdés
Egy rally autos elmenyvezetest fog kapni de nincsen rola kuponom, gobdoltam, hogy csinalok de nem tartom jo otletnek. Valami kreativat szeretnek, megasm allhatok ele, hogy ezt kapod boldog szuli apot...valakinek valami jopofa otletr? Segutsetek legyszi :) 3 het mulva lesz a szulinapja
2016. júl. 16. 10:33
 1/5 anonim válasza:
Vegyél valami kis játék rally autót és csomagold be, aztán megmagyarázod, hogy mit jelképez.
2016. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én készítenék egy kupont saját kezűleg.
2016. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Ahol vetted, arról az oldalról töltenék le valami infót, képeket. Ezekből szerkesztenék valamit, A/4 méretben, aztán összetekerném és átkötném egy szalaggal.
2016. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bárcsak énis tudnék ilyet adni a páromnak:D......az minden vágya hogy rally sofor legyen....:/
2016. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos kicsit elkéstem a válasszal, de mivel hasonló helyzetben voltam, elmesélem. Én is élményvezetést ajándékoztam, egy Lotust próbálhatott ki versenypályán. A hagyományos kupon nekem sem tetszett, de igazán jobbat sem tudtam kitalálni. Így készítettem egy saját gyártású kupont, amiben annyi trükk volt, hogy két oldalas volt. Úgy adtam oda, hogy az első oldalát látta, és mondtam, hogy olvassa végig. Az első oldalára leírtam egy történetet, mint ha csak egy levél lenne. Az autó tervezőjének életéről szólt, hogy ő miben volt különleges, milyen újításokat vezetett be az autótervezésnél, mitől volt sikeres az autósportban, mitől lett legenda. Kicsit utána kellett olvasni, de nem nagy dolog. A történet vége az volt, hogy ezt a legendába kóstolhatsz most bele te is. Ebből nem tudott még semmi konkrétat, de amikor megfordította a kártyát, ott volt egy kép az autóról, és ráírva, hogy ezzel mehetsz x kört, és boldog szülinapot. A vicc az volt, hogy először fel sem fogta, csak megköszönte, azt hitte, hogy egy sima képeslap. Utána tudatosítottam benne, hogy holnap megyünk, és készüljön fel lelkileg. :) Nem akartam olyan meglepetést, hogy csak a helyszínen tudja meg, mert azért tényleg nem árt egy ilyenre készülni lelkileg meg mindenhogy, pl kényelmes öltözék, sportcipő, ilyesmi. Nagyon örült neki, szóval jól sikerült.
2016. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!