Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a baratomnak?

Mit vegyek a baratomnak?

Figyelt kérdés

Augusztus kozepen lesz a baratom szuletesnapja 23 (f) eves lesz, en 20 (l) vagyok. Teljesen tanacstalan vagyok abban, hogy mit vegyek neki

Nem azert mert nem ismerem ,hanem mert mindent kilottem mar.

Nem akarok nagyon draga ajandekot ,tortat mindenkepp ,az ajandekra ha osszeget kell mondani max 6-7ezer forintot szeretnek kolteni. (Bogre parfum kepek ora ekszer ruhak kizarva ) valami eredetit szeretnek

Ha van otletetek segithetnetek :)


2016. júl. 18. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
És ha "élményt" ajándékoznál neki? Pl. mozi, vacsi, kijutós játék, gokart, színház esetleg, stb.
2016. júl. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel nekem par nappal kesobb van a szuletesnapom ,igy amugy is terveztunk valami ilyesmit :) :/
2016. júl. 19. 14:34
 3/4 anonim válasza:
Én azt ajanlanam hogy fogj egy meleg puha jo pulcsit es az elejere irj valami olyat amiben a pasid a legjobb es a hatuljara nyomtatass ra valami kozos kepet ami bohockodos es irto aranyos.
2016. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat ,ezt megfontolom :)
2016. júl. 19. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!