Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Barátom most lesz 17 éves....

Barátom most lesz 17 éves. Nemrég jöttünk össze. Szeretnék a szülinapjára valami jó ajándékot adni. Tudnátok adni nekem ötleteket, hogy mire vágyhat vajon egy ilyen korú srác, és, hogy minek örülne?

Figyelt kérdés

Annyit gondolkodtam már rajta, de nem jutok semmire. Vannak a szokásos ötletek pl. : parfüm, édesség. De valami jobbat szeretnék ennél.

Nem arról van szó, hogy nem ismerem csak nincs ötletem. :(



2015. júl. 27. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Csókold meg (ha nem volt még)
2015. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el valahová vagy süss neki tortát. A tárgy ajándék olyan semmitmondó és csak porfogó.
2015. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem is csók,romantikus vacsora szexszel a végén!
2015. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köss magadra egy szép masnit és kérd meg hogy csomagoljon ki :D
2015. júl. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! :33
2015. júl. 30. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:
egy jó oboa mindig jól jön
2015. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Rendezz neki meglepetés szülinapi bulit. Mi is azt szoktuk. Ha van kedvenc helyetek, ahova járni szoktatok, mondjuk egy pub, akkor foglalj asztalokat és a legjobb barátaival meg egy tortával üljetek be, (de ő erről nyilván ne tudjon) egy másikkal pedig beszéld meg, hogy tegyen úgy, mintha elhívná kocsmázni, aztán hirtelen meglát titeket és rákiabáltok h Boldog Szülinapot!:D Örülni fog ;)
2015. aug. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és szerinted a kocsmába szívesen látják a kiskorúakat?
2015. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Touché!
2015. aug. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!