Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Tudnátok adni néhány jó kis...

Tudnátok adni néhány jó kis ajándékötletet a barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyunk együtt, megbeszéltük, hogy semmi nagy ajándékot ne vegyek neki, mivel még nem a saját keresetünkből élünk, ezért is gondoltam, hogy készítenék neki valamit, viszont nem szeretnék túl sablonos lenni. Nyilván, ha készítek valamit ahhoz is kell venni "alapanyagot", de mégis másabb és személyesebb. Arra is gondoltam, hogy átmegyek reggel hozzájuk és én ébresztem, kivitelezhető, mert a családjával jól kijövök, de akkor is szeretnék neki adni valami kézzelfogható ajándékot is. 16. születésnapja lesz és zenész, zenéket szokott írni, ezért arra is gondoltam, hogy csinálhatnák valami ezzel kapcsolatos tortát, de ezt az ötlete inkább vésztartaléknak használnám, nem igazán vagyok otthon a sütésben. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. aug. 15. 20:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, elvétettem pár hibát, de telefonról írtam, és nem tudtam visszanézni csak mikor kiírásra került.
2016. aug. 15. 20:46
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy zenész, azért elég jól ki lehet használni ilyen alkalmakkor. Min játszik?
2016. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gitározott, tud zongorázni is, de mostanában inkább a laptopján csinál elektronikus zenéket.
2016. aug. 15. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Gitárt milyen gyakran veszi elő?
2016. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mostanában nem sűrűn. :(
2016. aug. 15. 20:52
 6/11 anonim válasza:
Kedvenc zenésze?
2016. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, esetleg vehetnél egy pengetőt, ráírni valamit, és felfűzni egy láncra. Szerintem örülne neki.
2016. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha megtudom a kedvenc zenészét (rengeteg van, amiket tudok, hogy szeret) az mivel hozható összefüggésbe? Mármint abból milyen ajándékot lehet kitalálni?

Ez a pengetős dolog nagyon tetszik, még keresgélek, de lehet ezt fogom használni, köszönöm.:)

Azért még jöhet pár ötletes ajándék:))

2016. aug. 15. 20:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, ennél olcsóbbat nagyon nem fogsz találni. :D pengető max 200 forint, fúrni gondolom tudsz otthon, valami lánc meg max 500 forint.
2016. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam, nem a legolcsóbb ajándékot keresem, csak nem szeretnék több tízezreket költeni, de inkább készítek, mert azt személyesebbnek tartom, de az alapanyag beszerzése elmehet pár ezer forintig. :)
2016. aug. 15. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!