Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Lányok! Ti mit/miket kértetek...

Lányok! Ti mit/miket kértetek 13. szülinapotokra?

Figyelt kérdés
Szeptemberben lesz, és ötletem sincs mit kérjek
2016. aug. 24. 10:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Könyv.
2016. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem van Samsungom és imádom.Eszemben sincs telót kérni.
2016. aug. 24. 12:36
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom miket szeretsz, de azért adok pár tippet.

Könyvek. Nagyon tudom ajánlani a Szent Johanna Gimit :) Olyasmi mint egy napló, egy gimis lány életéből. Van benne szerelem,barátok,suli,ellenségek,bulik és még sok minden más. Nagyon szépen ki van dolgozva minden "ember" személyisége. Jó zenéket, könyveket,filmeket,hírességeket is megemlít benne. Személy szerint imádom a könyvet, elég hosszú, de megéri elolvasni az összes részét. A 2. könyv egy picit unalmas lesz, de utána már izgalmasabb. Ha szeretsz rajzolni/festeni, kérhetsz ecsetkészletet, szinesceruza készletet, vásznat stb. Ha szeretsz sportolni, esetleg gördeszkát, görkorcsolyát tudok ajánlani. Ha van valami kedvenc együttesed, akkor jöhetnek a bandás pólók/cipők/lemezek/poszterek/bögrék/törölközők stb. Ezeket meg lehet csináltatni. Ha szereted az ékszereket, csinálhatsz is magadnak egy karkötőkészítővel. Fényképező, ha nincs és szeretnél képeket csinálni.(Bár arra jó a telefon is) De pénzt is kérhetsz, abból azt veszel amit csak akarsz, ha megtetszene valami. Rengeteg a lehetőség, de remélem tudtam segíteni :)

U.i: Én a Szent Johanna Gimi 3. részét olvastam, de most nyáron nem nagyon jutott idő ilyenekre, ezért suliidőben olvasom majd el. A tesóm kiolvasta az egészet, és azt mondta, hogy nagyon jó. :)

2016. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi neked is utolsó.Azt hiszem pénzt fogok kérni.
2016. aug. 24. 13:48
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is könyvet kértem, vagyis utalványt, mellé még teaválogatást, és meglepetésként kaptam egy Littmann fonendoszkópot.
2016. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó.Mi az a Littman Koleoszkóp?
2016. aug. 24. 15:47
 7/18 anonim ***** válasza:

fonendoszkóp. Ezzel vizsgálják az orvosok a betegek szívét és tüdejét, egyszerűre lefordítva:-D

[link]

2016. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja.Nem tudtam hogy ez a neve.Nagypapámm orvos volt, úgyhogy van egy olyanunk.Tök jó
2016. aug. 24. 16:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is annak tanulok :-) 13 évesen kaptam az enyém, és most 6 évvel később még ugyan olyan tökéletes állapotban van, nagyon vigyáztam rá.
2016. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én szülinapi zsúrt kértem, bár ez igazából hagyomány volt már 9 éves korom óta, de eskü, életem legnagyobb bulija volt :-) mellé még lovas felszerelést kaptam, akkoriban sokat jártam lovagolni.

Te sportolsz valamit vagy van hobbid? Kérhetnél a sportoddal/hobbiddal kapcsolatos cuccot. Vagy könyvet, cd-t, kisebb utalványt a kedvenc boltodba, esetleg valami szolidabb ékszert.

2016. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!