Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a csajom szulinapja...

Mit vegyek a csajom szulinapjara, ami 4 nap mulva lesz?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk MÉG egyutt. De szeretjuk egymast es szulinapja napjan lehet h nala alszom es akkor tuti h lesz egy kis moka, de szerintem azert elotte kaphatna tolem valamit.. valami kisebb dolgot.. vagy micdinaljak?

2016. aug. 24. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szereted őt, ő szeret téged, de nem vagytok együtt? Hmm... érdekes. Lesz egy kis móka... Ez nagyon rosszul kezdődik. Őszntén tedd fel magadnak a kérdést: Ha végig ott lennének veletek a szülei (=móka kizárva; nincs kibúvó), akkor is vennél neki ajándékot a születésnapjára?


Egyébként egy szál virágot javaslok; a kapcsolatotokra való tekintettel a rózsát még elkerülném, inkább gerberát ajánlok, pirosat.


21F

2016. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
valami kisebb plüsmaci ,szivecskés csoki,bonbon(merci, rafaello), parfüm
2016. aug. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
29%
Szerintem parfümöt ne mert mivan ha nem tetszik az illata, meg így megbánthatod, hogy büdös...vegyél neki egy szép rúzst minimum 2000 forint legyen mert a többi nem ér semmit, az astor rúzsai nagyon szépek én ennek örülnék
2016. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
36%
Egy szép nyakláncot mellé egy szál vörös rózsát. Vagy egy plüssöt ami a kedvenc állatját figurázza....stb.
2016. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Vegyel viragot.

Egyebkent csan en vagyok ekkora skót, hogy egy csajjal a szulinapja utan jovok ossze?:D

2016. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az otleteket.. eddig 3x taliztunk akkor a haverom es ott volt a csaj baratnoje es akkor tetszet meg aztan elmentem egy hbba amit o is csinalt ott smaroltunk aztan halal reszeg voltam... es azota egyszer taliztunk es meg nem vagyunk egyutt de meg van 3 napom vele osszejonni szulinapja elott.. písz mindenki:)
2016. aug. 24. 21:58
 7/10 anonim válasza:
Bódi Guszti válogatás lemezt
2016. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Egy szép virágcsokor és bonbon .

Gumi se art a leírtak alapján, ha nem akarod szülinapja alkalmából megajandekozni egy babával.

2016. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Virág és csoki tökéletes. Ha összejöttök, majd vehetsz neki drágább dolgot is. Nem ez a lényeg.
2016. aug. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vegyél neki vodkát!
2016. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!