Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljunk a szülinapi...

Mit csináljunk a szülinapi bulimon? Valakinek van valami jó ötlete? 15L

Figyelt kérdés

Lányok lesznek és két fiú

CSAK ÉRTELMES VÁLASZOK ÉRdekelnek



2016. szept. 1. 18:05
 1/4 anonim válasza:
Írtam volna,hogy közös maszti az nem lehet rossz de írtad,hogy értelmes válaszokat..Mink az enyémen ahol több lány volt mondjuk mint fiú mert direkt így akartam..este elmentünk egy nagy elhagyatott házba,meg minden fele,mindenkinek volt ötlete és mindet megcsináltuk..mindenki azt mondta,hogy oltári buli volt pedig semmi extrát nem csináltunk de mivel nem csak az volt amit én szerettem csak ezért mindenki jól megvolt..idén nem tartok :D
2016. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szóval hallgasd meg,hogy ők mit akarnak és ami mindenkinek tetszik csjnáljátok meg..
2016. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is interjúvold meg, mit szeretnének a delikvensek ebben a felállásban!


(Amúgy csak úgy szólok, hogy rossz a billentyűzeted, néhe beragad a Caps Lock.)

2016. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet pizzázós zenés buli, vagy sportos, túrázós. Az a baj, hogy nem ismerlek. Enni, innivaló legyen bőven + Twister, Activity illetve egy seprűnyél (ha limbóznátok).


Szerintem ne legyen fix program, de legyen egy unalom űző ötleted.


Tuti klassz lesz, csak ne stresszelj! Boldog szülinapot

2016. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!