Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » S. O. S Hogy csináljam?...

S. O. S Hogy csináljam? (bocsi ha hosszú lett, köszönöm ha elolvasod😊)

Figyelt kérdés

Az van hogy a nővéreimnek lassan szülinapjük, az egyik nővéremnek tudom mit adok,a másiknak mit adjak? Nem szeretnék ugyan azt adni..

A segitseteket szeretnék kérni, mit adjak nővéremnek? (28éves van 2gyermeke),a másik:

Azt szeretném hogy egy képkeretbe teszek képet amin ketten vagyunk... És oda irom hogy mi a jó abban ha van egy nővéred..kerestem rá google-n de nem találtam semmit,valaki valami oldalt tud amin ilyesmik vannak? Előre is köszönöm 😊💚



#születésnap #nővér #ajándekötlet
2016. szept. 21. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval. Az egyik nővérednek adsz egy képet KETTŐTÖKRŐL, leírod neki, miért jó, hogy van nővéred, de a másik nővérednek abszolút nincs ötleted, hogy mit adj? :D
2016. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+ Mire kerestél rá? Hogy mi a jó abban, ha van nővéred? Ez így nagyon ciki, ne haragudj, hogy magadtól nem tudsz 5 jó dolgot írni a saját nővéredről. :D
2016. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!