Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Picit hosszú....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Picit hosszú. De fontos.

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok és ő is belém, legalábbis azt mondta. Holnap két barátnőmmel megyünk abba a faluba ahol ő lakik, mert a nővérévével nagyon jóban vagyunk és talizunk vele. Lehet hogy a fiú is ott lesz a haverjaival mert mindig kijönnek focizni oda ahova mi megyünk majd. Azt tudni kell a fiúról hogy nem volt még kapcsolata szóval tapasztalatlan és félős, nem mer odajönni hozzám, emiatt még nem is beszéltünk élőben csak fb-n. Viszont fb-n már kérdezte hogy ha talizunk kap-e puszit..persze igent mondtam rá, de még talizni sem mer velem. Szóval tartozok neki puszival és ő is tartozik nekem. Holnap ezt megszeretném neki adni, csak nem tudom hogyan csináljam. Ő a telóját nyomkodja akkor is ha én ott vagyok a közelben. Barátnőm már írta pedig neki mikor vagy 20 méter volt köztünk hogy "gyere már ide" de a fiú akkor sem mert odajönni hozzánk. Viszont mikor a tesója (barátnőm hívta) akkor odajött. Én mellette ültem, és egész végig a fiú szemébe néztem, de ő nem mert a szemembe nézni, csak a tesója szemébe, közben mosolygott és teljesen elpirult de takarni akarta szóval lenézett a földre vigyorgott és elment. Mikor odajött akkor pedig köszönt^^. Szóval köszönő viszonyban vagyunk. Sok olyan alkalom volt már amikor láttuk egymást, mégsem történt semmi köszönésen kívül. Ennél többet akarok, és biztos hogy ő is, csak nem azt mondja amit gondol. Annyira szeretnék vele beszélgetni és megpuszilni meg átölelni..de én is félős vagyok, persze nem annyira mint ő. Meg hát..sokan is látnák, mivel az én barátnőim is ott lesznek meg az ő haverjai is. Annyira gáz volt múltkor is, hogy vagy kb 20-30 méter volt köztünk mindössze, és ő írkált fb-n barátnőmmel aki mellettem ült, hogy jöjjön már oda hozzánk..ő meg azt írta hogy "nem". Nem akarok több ilyet.


Lépni akarok, mert ő nem teszi meg. Mit tanácsoltok, mit csináljak, hogy csináljam? Mit mondjak neki? Menjek oda hozzá akkor is ha a haverjaival van? Olyan jó lenne megpuszilni...:D

Hosszú lett, de aki próbál segíteni annak megköszönöm :)



2015. júl. 17. 23:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fb-n beszélj meg vele olyan talit, ahol csak ketten vagytok. Ott mindent tisztáztok és a puszi is mehet! ;D
2015. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 degurl válasza:
Szerintem is :)
2015. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mar irtam neki hogy talizzunk azt mondta oke. Majd elhivtam moziba..nem jott el. Es utana irtam neki hogy "a talira sem jottel volna el igaz?" Es azt irta hogy "hatxd" szoval nem. Nem mer velem talizni sem. Pedig mikor meg suli volt akkor o talizni akart velem..csak hat akkor meg csak nem is jott be nekem...es nem taliztam vele. De megbeszeltuk hogy nyaron talizunk..aztan megsem lesz belole semmi mert annyira felos :(
2015. júl. 17. 23:38
 4/16 degurl válasza:
Szerintem is :)
2015. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia. Cuki tortenet :3

Szoval ha holnap is ott lesz novere mond neki hogy legyen szives hivja oda ot es utana menjen el valahova "fontos dolgara" vagy csak szimplan hagyjon magatokra c: ha ez megtortent kezdj el beszelgetni vele es ha mar belejottetek hivd el setalni vagy valami ahol nincsenek ott a haverjai :3 ha ez nem sikerulne. Akkor legyel eros es menj oda hozza :3 hivd felre vagy valami es utana mehet a seta vagy ilyenek :33 szoritok ^^ sok sikert :) szio

17/F

2015. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szia:) koszonom szepen :DD

Ez nem is rossz otlet..bar kinezem belole hogy nem maradna ott hanem el menne...:(

Pedig mikor felelsz vagy merszeztunk es baratnomnek meg kellett olelnie a fiut akkor a fiu engedte neki. Nehogy mar nekem ne engedje :D

2015. júl. 17. 23:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Fő az onbizalom :) ha o nem mer lepni sajnos neked kell hogy ha azt szeretned hogy jussatok valahova :s remélem segitettem es remélem osszejottok :p 😊😜😘😆
2015. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tenyleg nagyon szeretnem hogy legyen valami :D

Tul gyors lenne ha mar holnap megpuszilnam?*-* ha mar egyaltalan kint lesznek..mert az sem biztos .😂

2015. júl. 17. 23:55
 9/16 anonim ***** válasza:
háát az attól függ.. ha elég "bizalmas" a beszélgetésetek és nem úgy beszéltek mint 2 haver hanem akár mint 2 szerelmes akkor nem valószínű :3 de ha esetleg azt mondja hogy szeret vagy valami akkor a helyedbe lekapnám *-* bár lehet hogy túl gyors lenne. >< érezni fogod hogy mikor jön el az ideje ^^ de esetleg rávezetheted hogy "tartozol nekem valamivel" :P
2015. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen erre mar en is gondoltam..mondani neko hogy "tartozol valamivel" :D

Mondjuk en is tartozok neki 😂

Mi jo mar *-*

Megint bele eltem magam...es ha nem jon ossze ez sem akkor nagyon ki leszek ismet :(

2015. júl. 18. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!