Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak a legjobb...

Mit csináljak a legjobb barátnőmnek a szülinapjára?

Figyelt kérdés
10 éve legjobb barátnők vagyunk. 14 éves lesz. Tippem sincs hogy mit csináljak vagy vegyek neki. Kedvenc színe a fekete, bts rajongó (egy koreai banda). Szereti a horrort, a számítógépes játékokat. Ötletek?

2016. okt. 8. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nyomtattass ki(hívass elő) közös képeket és montázsold össze őket egy vékonyabb kartonra vagy akár a keret hátulján lévő falapra(ha van rajta),rakd bele egy szélesebb fekete keretbe és esetleg írd rá/ragaszd rá a kedvenc filmjei/sorozatai címét/a kedvenc bandája nevét/a neveteket.Szerintem biztos örülne neki :)
2016. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél :)
2016. okt. 9. 17:35
 3/3 anonim válasza:

vagy mondjuk rendelhetnel bts-es valamit ebayrol ha van annyi időd a szulinapig, amig megérkezik a cucc, de lehet itt is találsz www.sakurazaka.hu


vagy! fenykepelohivatos helyének, ajandektargy keszitos helyeken csináltathatnal egy btses bögrét, sztem zsirsag lenne :D nem is drags 1200-1500 között mozog, es meg akar a kedvenc képe is rakerulhet... odaig lenne!

2016. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!