Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot tudnék...

Milyen ajándékot tudnék venni/készíteni a legjobb barátnőm születésnapjára?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez kb az 1000. ilyen kérdés de amiket eddig néztem ott nem igazán találtam használható ötleteket. 16 éves lesz decemberben (Közel van a szülinapja Karácsonyhoz). Szereti a K-popot(bocsi nem igazán tudom hogy hogy kell írni),szereti az állatokat(lovagolt),fülbevalókat és karkötőket elég gyakran hord. Már 10 éve legjobb barátnők vagyunk.:) Tavaly képkeretet kapott meg egy pólót egy közös képünkkel. Tavaly elött pedig ékszeres dobozt szóval ezek kilőve.:/ Előre is köszi a válaszokat:)
2016. okt. 28. 21:03
 1/2 anonim válasza:
Szia!Az én Legjobb barátnőmnek is nemsokára szülinapja lesz.Én szép ajéndéknak találom a képkeret a közös képünkkel. DE ha a legjobb barátnőd az állatokat is nagyon szereti akkor van pár ötletem.Nagyon sok féle leveleket gyűjtesz majd berakod könyvek közé és hagyod hogy kb. 1 napig száradjanak.Utána nagyon egyszerűen kiraksz a levelekből egy állatot ráragasztod a papírra és belerakot egy képkeretbe.Ennek szerintem örülni fog.Vagy telefontokok.Azoknak a lányok mindig nagyon örülnek mondjuk valami állatosat vagy a kettőtök képével csináltatsz eggyet. De ha lesz egy szabad hétvégétek akkor mondjuk elmehetnétek valahová shoppingolni vagy városnézésre (természetesen csak ha meg tudjátok oldani) vagy ha tudod hogy mi a kedvanc márkája akkor vegyél neki egy olyan ruhát/polót.Remélem hasznos volt a válaszom.
2016. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen hasznos volt :) Nagyon szépen köszönöm :)
2016. okt. 29. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!