Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mindenki elfelejtette a...

Mindenki elfelejtette a szülinapomat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kíváncsiságból leszedtem facebookról, azt, hogy mikor van a szülinapom.

Anyáék már felköszöntöttek hétvégén, őket nem számolom bele a mindenkibe.

De rajtuk kívül senki sem írt még semmit.

Eddig beszéltem egy lánnyal, akit régről ismerek, de a szülinapomat ő sem említette meg.

Erre azért nem számítottam volna, a legrosszabb rémálmomban sem :D

Szívesen olvasok még ilyen sztorikat, ha tudtok mondani 1-2 ilyet, ami veletek történt meg ;)



2016. dec. 20. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:

'Erre azért nem számítottam volna, a legrosszabb rémálmomban sem :D '


Nem te vagy a vilag kozepe, ennyi. Mondd, hany ismerosodnek tudod fejbol (facebook nelkul) a szuletesnapjat?

2016. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elég soknak. Akit jobb barátomnak tartok/ tartottam valaha, annak meg pláne tudom a szülinapját.

Csak érted.. nem gondoltam volna, hogy 1(!) embernek SEM jut eszébe a szülinapom

Még arra is gondoltam, hogy ez csak vmi szar vicc, amit én nem értek, de nem.

2016. dec. 20. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm és a családom tudja pontosan a születésnapom dátumát. Facebookon pedig mindenki jópofizhat ezer puszival és képpel, hogy Isten éltessen sokáig, mert ez csak egy szokás.

18/L

2016. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. Csak azt hittem, hogy ők is tudják, hogy ma van a szülinapom. Emiatt egy kicsit elkeseredettnek érzem magam, de hát c'est la vie.
2016. dec. 20. 18:51
 5/8 longlife ***** válasza:
100%
Szia.Isten éltessen boldog születés napot kívánok.
2016. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az a nagy helyzet,hogy eddig se tudta senki a szülinapodat,csak kijelezte náluk a fakszbúk és frusztrációt éreztek a reagálásra.

Ennyi...

De azért boldog szülit!:)

2016. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) csak azért mégiscsak szar érzés volt, hogy az ég világon csak engem érdekelt, hogy szülinapom van :DD
2016. dec. 21. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyan szedted le facebookrol?
2017. jan. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!