Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hol legyen a bulim? 14/L

Hol legyen a bulim? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok januárban lesz a születésnapom ! Szeretnék bulit tartani kb 10-12 fővel! Lányokkal es fiúkkal egyaránt! De nem tudom hogy milyen program legyen! Otthon nem lehet! Lézerharcra gondultunk de az 30000 ft alatt nincs...

2017. jan. 2. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
vegyetek ki valami szórakozóhelyet, ami marad pénz abból meg füvet meg kristályt
2017. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%
Szerintem nem a füvezésre meg a drogozásra kell a fiatalokat buzdítani....
2017. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

igaz!

nem kell több olyan ember mint amilyen ő!

2017. jan. 2. 22:46
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha komoly akarok lenni akkor azt mondanám menjetek el egy étterembe ami megfizethető és rendeljetek egy tálat. A barátaid meg simán csak felköszöntenek.


Vagy vegyetek egy tortát, menjetek el valami meghitt helyre ahol el tudjátok fogyasztani közösen esetleg vesztek hozzá egy üveg pezsgőt, bár 14 éveseknek nem szorgalmaznám az alkoholt. Én ilyen fiatalon nagy bulikban nem tudnék gondolkodni, de kinek mi.

2017. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
bocs, 3-4 tálat, amennyien elmentek. Vagy te fizeted, vagy közösen. a lényeg az hogy jól érezzétek magatokat.
2017. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Pizzéria, ha elegen vagytok, akkor különterem, ahol lehet zene is (persze nem üvöltve). Nagy pizzák, üdítők. Lehet beszélgetni, táncolni.
2017. jan. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kései Sirató ***** válasza:
66%

McDonalds-ba, érdeklődj, van-e még szabad hely.. 14 éves korig lehet oda szervezni és egy animátor szórakoztat benneteket.


.. vagy pizzéria

2017. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A szüleid mennyi pénzt szánnak a bulidra?
2017. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális választ írtam és lepontoztatok. Menjetek oda ahova akartok. Szánalom. A MegFosatsz biztos jobb hely mint egy normális kisvendéglő.
2017. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok túl sokat külteni, akkor én is a Mc-it javaslom, azért mrt ott van program is, mindenféle játékokkal készül az animátor, amiért nem kell külön fizetni. A meghívókért se kell fizetni, csupán a fogyasztást fizeted a végén. Játszóházhoz túl nagyok vagytok, persze otthon is lehet tartani, de akkor nektek kell megszerveznetek az összes játékot, és a kaja + a torta nem lesz olcsóbb, mint a MC-iben.
2017. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!