Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a nővéremnek szülina...

Mit adjak a nővéremnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatunk, rengeteg közös élményünk van. Ezzel kapcsolatban gondoltam mondjuknvalami fényképes naptárt vagy valami albumot. Ilyet csinált már valaki? Leírná milyen volt, kinek adta? Vagy ezen kívül van még valami ötletetek? A nővérem 16 éves, én 12 vagyok. Olyan max. 5-7000 forintot tudnék rászánni.

2017. jan. 31. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Vibrárort..
2017. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kristály, herbál, ilyenek.
2017. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex K válasza:
Vegyél egy képkeretet és állits össze pár kéoet egy montage ra és azt nyomtasd ki, bele a képkeretbe
2017. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vehetnél egy ilyen fa vagy papírmasé fiókos tárolót, és arra ha van kreatív hajlamod, ragasztgathatnál te közös fotókat, mondjuk jegyet fesztiválról ahol együtt voltatok, vagy valamit, meg csak úgy képeket kedvenc együtteséről, vagy ilyesmi. Szerintem ez sokkal személyesebb mint egy fényképes naptár, ráadásul tovább is tart, mert ebben tárolhatja az ékszereit, vagy bármit, a naptárat meg egy év után le fogja venni :)
2017. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!