Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a nővéremnek 20....

Mit vegyek a nővéremnek 20. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Július 10-en vasárnap lesz 20 éves. Akkor ünnepeljük meg, anyumék tortát csináltatnak neki. Pincérként dolgozik. 1 éve, hogy nem lakik velünk.Nincs sok közös képünk és már tavaly adtam neki képes ajándékot. Valami olyan ajándékot szeretnék adni amit mindig lát és kézzel készített. Gondoltam valami olyan füzetre vagy nem tudom, hogy mondják amibe emlékeket írok meg pár képet is bele ragasztok csak nem tudom, hogy kell készíteni(pl. milyen füzet kell vonalas vagy simma?). Én 14 éves vagyok. Kérlek segitcsetek, várom az ötleteket. Normális válaszokat várok!!
2016. jún. 24. 13:30
 1/7 anonim válasza:
Sima füzet jó, pár gyerekkori és mostani képpel, szép idézetekkel, esetleg rajzolhatsz is, ha van érzéked hozzá.
2016. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem 11-én van a szülinapom:D

Ha olyan emlekfuzetet szeretnel, kell egy sima fuzet. Ragassz bele kepeket magatokrol vagy valamilyen kozos elmenyetekrol! (Ha nincs fenykep a szuleid segitsegevel a fenykepezorol/telefonrol elo lehet hivatni oket fenykepbe). A kepeket kiegeszitheted rajzokkal is ha ugyi vqgy😊 Mellejuk irj egy pl vicces mondatot vagy egy olyat hogy: Emlekszel meg amikor...stb. Razzolhatsz melle kis emojikat is:) A vegen diszitsd ki eleganssa de ne legyen tul giccses! Hajrá! Es jo szulinapot a noverednek😋

2016. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Hányszor akarod megkérdezni? Na mindegy, jelentettem.
2016. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
s ez teged mer zavar??
2016. jún. 24. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
En paromnak olyaz csinaltam, hogy hobbi boltba vettem sima natur fabol keszult dobozt (elszeres doboznak szoktak inkabb hasznalni a lanyok), lefestettem es csinaltam olyat bele, hogy erosebb szines papirokat osszetuzogettem legyezoszeruen es raragasztgattam a kepeket. Ha erdekel bovebb infot adhatok.
2016. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alibaba15 válasza:
29%
Szerintem mivel 20 eves es mar be van erve egy vibratornak orulne a legjobban. Barmelyik szexshopban tudsz neki venni.
2016. jún. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Be van érve. Ez jó vicc.
2016. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!