Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Hogyan köszöntsek fel egy...

Hogyan köszöntsek fel egy csaj havert?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel amolyan laza haveri viszonyba vagyok. Ma van a szulinapja, és nem szeretnék csak annyit írni hogy "boldogat" vagy hogy "boldog szülinapot" stb. Szerintem túl közönséges és hétköznapi :D Gondoltam valami olyan bratyizós szöveggel meg lehetne fűszerezi, pl. Fiúk között szoktak ilyet "boldogat ember". Na ilyesmire gondoltam. Csajnál viszont ez elég furán hangzana.. Viszont azt sem akarom mondani hogy "Vanikám, boldogat" mert szerintem ez meg olyan "izetlen". Szerintetek mit kéne mondjak? Csajnak mit kéne mondani ilyen jellegűt? Várom az ötleteket :D

2017. febr. 7. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy srácként ez "írható"-e de lányként a lány haverjaminak ha épp nem ciki közös képet rakok ki a falára,akkor olyasmit szoktam írni hogy boldog szülinapot csajszi,bár lehet srácként ez gáznak számít.
2017. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hoztam neked virágot,

mutasd meg a ...

2017. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!