Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjunk elő szeletésnapja...

Andy12 kérdése:

Mit adjunk elő szeletésnapja alkalmábó anyukánknak?

Figyelt kérdés

Édesanyámmak március 3.-án lesz a születésnapja.(35) én és a testvéreim meglepetést tartanánk neki.az öcsém énekel én az általam írt verset szavalom el

De ez nagyon rövid és hosszabb műsort szeretnénk.


2017. febr. 20. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Inkább semmit, szegény anyátokat ne kínozzátok ilyennel!
2017. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedves gesztus, közösen is énekelhetnétek.

A végén nagy puszi, ölelés - biztos a siker. :)


Egy anya

2017. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Mit adjatok elő? Hát nem tudom... mondjuk a Machbethet! :D


De most komolyan... minek előadás? Ajándékozzátok meg, töltsön együtt időt a család(akár otthon, akár elmentek valahová), de nem kell semmiféle előadás.

2017. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért preferálják egyesek a vett ajándékot? Az előadásnak eszmei értéke van, sokkal több lelket öntenek bele, mint egy vásárlásba.

Esetleg eljátszhattok vicces jeleneteket a családi életből, vagy kigyűjthettek pár aranyköpést, amik anyátok szájából hangzott el...😊

2017. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg rajzoljatok neki kozosen valamit, vagy fessetek , es az eloadas utan adjatok neki oda, elmondva, h kozosen csinaltatok.

Vagy keszithettek neki kuponokat, amiket bevalthat nalatok ( takaritas, tanulas, hazimunkAba segitseg, stb).

2017. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy zenére betanulhatnátok valami táncot is akár ;)

Aranyosak vagytok!

2017. febr. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Nagyon jó ötlet! Ne hallgass azokra a gyermektelenekre akik szerint nem!!Fantasztikus érzés egy anyának, ha a gyereke(i) saját ötletből, saját erőből lelkesen létrehoznak valamit amivel neki örömet okoznak. Legyen ez egy vers, egy ének, egy rajz, egy készített tárgy.

Egy vásárolt dolog (bonbon, virág, képkeret) messze nem ad annyi örömet.

Édesek vagytok, sok sikert nektek és üzenem az anyukátoknak, hogy szép munkát végzett a nevelésetekben :)

Egy háromgyerekes anyuka :)

2017. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ezelet a kedves üzeneteket :) akik úgy gondolják hogy ezzel kínzom anyukámat az rosszul gondolja!! Minden évben kitalálunk valamit és nagyon szokta élvezni.A közös éneklés is jó ötlet, köszönöm
2017. febr. 23. 19:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Az aranyköpések mindenképp benne lesznek,ez nagyon tetszik :-D
2017. febr. 23. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Juuuj, örülök, hogy segíthettem! Remélem, nekem is ilyen csodálatos gyermekeim lesznek egyszer, mint ti!
2017. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!