Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ki mivel szokta meglepni a...

Ki mivel szokta meglepni a barátnőit szülinapjára?

Figyelt kérdés
Ha az egyik jò baràtnőmnek csak egy tábla csokit veszek a 20. szülinapjàra az ciki? Csak èn gondolom ùgy,hogy egy baràtnőnek nem kell 2-3 ezres ajándék?
2017. febr. 28. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi se szoktunk már komolyabb ajándékokat adni mióta felnőttünk.
2017. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:
35%

Én legutóbb egy nagy közös bulival leptem meg a barátnőimet.

Nem értem, hogy miért szakított velem mindegyik? :-(

2017. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmet a másikkal... van fogalmad arról, mennyire meg tudnak lepődni???
2017. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem teljesen jó. ráadásul gondolom még tanultok és nincs is önálló keresetetek, ráér az majd később, ha úgy látjátok.
2017. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy csoki, vagy egy szál virág, hasonló apróság, de nem kell túlzásba vinni, inkább legyen az egy jelkép.
2017. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én legutóbb kaptam egy nagyon kellemes illatú kézműves szappant, sztem az pl tiszta jó ötlet volt (pedig nem szoktam nemtudommilyen különleges szappanokat használni, de még így is örültem neki).
2017. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!