Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mivel tudnám meglepni az...

Mivel tudnám meglepni az Asszonyt a 40. szülinapjára? Lányok/nők, ti minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
Persze az egyéntől függ, de volt már mindenféle ajándéka, nem tudok már mit kitalálni. A keret olyan 30-40 ezer forint, de ha úgy adódik hajlandó vagyok túl lépni. Előre is köszönöm a hasznos ötleteket.

2016. jan. 8. 01:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én most jelen pillanatban egy hétvégi kiruccanásnak örülnék a legjobban, például Miskolctapolcára.
2016. jan. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én rollert kaptam a 40. Szülinapomra mert nyáron kiprobáltam egyet és megtetszet ,nagyon örültem neki .mit szeretne ,mi tetszik neki most vagy mire vágyik nagyon .olyatt vegyél neki amire régota vágyik vagy tetszik neki .
2016. jan. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Ismerős a barátnőitől egy limuzinos bulit kapott.
2016. jan. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 aHermann válasza:
62%

Szia!

Én szeretek utazni, így egy néhány napos kikapcsolódásnak biztos örülnék.

Kuponos oldalakon már nevesebb szállodákba is találhatsz 2 éjszakás csomagokat a belőtt áron.

Esetleg egy egynapos wellness kezelés/day spa, masszázs.


Ahogy írták előttem, ha szeretne valamit (már többször említette, hogy jól jönne) azt veszed meg.


Egy vacsora is jó ötlet, egy elegánsabb, vagy egy olyan étteremben, ahová már régen el akartatok menni.


Az én férjem nem egy szervezkedő típus, így én biztos örülnék, ha valami ilyesmivel lepne meg. (én szerveztem már neki meglepetés utazást - utazás reggelén szóltam, hogy megyünk, addig úgy készült, hogy a konyhát újítja majd fel - máig emlegeti, és jól sikerült)

2016. jan. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
mi elmentunk egy hosszu hetvegere egy hotelbe, es kirandulgattunk.
2016. jan. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy wellness hétvégével lepd meg!
2016. jan. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
0%

Teljesen egyértelmű hogy cuckold.

Hidd el ezzel nem tudsz mellényúlni ;)

Biztos hogy örülni fog neki, biztos régóta vágyik rá.

2016. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is egy wellness hétvégét kérnék 😊 Szerintem nagyon jó ötlet és lehet találni jó árban is...csak1nap.hu is szoktak lenni
2016. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
21%
Vigyél haza egy zabigyereket. Azon tuti meglepődne. :D
2016. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Én nem lány/nő vagyok, hanem egy férfitársad. Életemben nem venném a számra azt a kifejezést a szeretett nővel kapcsolatban, hogy "az asszonyt".


Egyébként azt vedd neki, aminek szerinted örülne. Ehhez mondjuk nem árt ismerni is a hölgyet. Mármint a lelkét, a vágyait.

2016. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!