Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek a barátom 18....

Mit vegyek a barátom 18. születésnapjára?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyunk együtt. Nem szereti a nyakláncokat karkötőket (arany,ezüst). A képes dolgok ki vannak lőve, kapott tőllem párnát a képünkel, keretbe képet, albumot közös képekkel emlékekkel. Nem muszály egy dolog legyen, lehet több apró.

2017. márc. 5. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem készíthetnél neki valami személyeset, süthetnél vagy megtudhatnád ismerőseitől vagy szüleitől, hogy mire lehet szüksége. Minél hasznosabb, annál jobb. Valami poénos dolgot is kigondolhatsz, legjobb ha ilyen közös poén amit csak ti értetek meg. :)
2017. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem tárgyilagos ajándék helyett lehetne valami közös program, vagy egy tortának szerintem biztosan örülne! Én a barátomtól azt kaptam, igaz elfogy de nagyobb élmény szerintem mint egy ajándék:)
2017. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!