Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak a szülinapjára?

Mit adjak a szülinapjára?

Figyelt kérdés

A barátomnak lesz szülinapja, mit adjak neki, van valami ötletetek? Nemrég jöttünk össze, és nagyon kétségbe vagyok esve, hogy mit adjak neki, két hete vagyunk együtt, nem gondoltam semmi extrára, gondoltam hogy sütök neki valami sütit, vagy valami, de hátha van valami jó ötletetek :) Ennyi idő után ti mivel készülnétek neki?

17/L 18/F


2017. márc. 14. 23:05
 1/4 anonim válasza:

Szerintem süss neki egy tortát, vlhogy derítsd ki (ha még nem tudod) hogy melyik a kedvence, és azt csináld meg neki.

Mellé vehetsz egy kis apróságot, valami személyeset, vagy valami olyan dolgot amit csak ti ketten értetek, hogy miért kapta.

Remélem tudtam segíteni, és boldogat a barátodnak!😊

2017. márc. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A saját készítésű torta jó ötlet. Nem kell extra, valamilyen egyszerű recept, a lényeg, hogy te csinálod neki. Gyertyával, tűzijátékkal. Csináltass neki egy bögrét a közös képetekkel, vagy adj egy tollat. Ennyi idősen sok írnivalója van az embernek. Vagy egy szép pólót, jön a jó idő.
2017. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. márc. 16. 21:38
 4/4 anonim válasza:
tiszta aranyos vagy hogy a barátodnak sütit akarsz sütni a szülinapjára. más korodbeli lányok meg még az élesztőtől is undorodnak! a barátod biztos sokra értékelné! keress a neten sütireceptet de ha szeretnéd én is irhatok ki
2017. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!