Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek?

Milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik cimbi nem sokára tölti a 40-et. Fogalmam sincs mivel kéne meglepjem.

Segítenétek?

P.s.: kb.10000 Ft-t szánok rá



2017. márc. 21. 11:38
 1/5 anonim válasza:
47%
Vannak helyek, ahol pólóra, bögrére, stb. lehet fényképet nyomtattatni, szóval válassz valami kedves képet emlékbe. Ez kevesebb, mint tíz rugó, úgyhogy egészítsd ki valami autós / sportos / stb cuccal, ami rá jellemző...
2017. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret olvasni, akkor egy jó könyvet, vagy ha van hobbija, akkor azzal kapcsolatos dolgot, de ha cimbi, akkor neked kell tudni, hogy mi az érdeklődési köre és minek örülne.
2017. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg elmenni kozosen sorozni, persze te allod, es melle vmi figyelmesseget. Pl vannak ajandekboltokban nagyon jopofa feliratos cuccok (bogre, korso, csoki, tea, parna, kulcstarto stb). Biztos talalsz koztuk olyat, ami illik ra (vicces autos/pialos idezet, ilyesmi..
2017. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen feliratos/képes dolgok szerintem nagyon snasszak. Kacat kategória. Bebassza a szekrénybe és elfelejti.

Inkább élményt adj. Nem tudom milyen vackokat kaptam az évek során, de a bulikra ilyesmikre tisztán emlékszem és jó visszagondolni rájuk.

2017. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindannyiatoknak a választ.

Végülis egy "elsősegély" pohár szettet vette, dobozában.

Kis, stampedlis poharak és mindegyiken más-más szöveg pl.: szerelmi bánat esetén, vagy stressz esetén, öröm, komorság esetén stb.

Valamit még ragasztok mellé.

Köszi a válaszokat még egyszer! Üdv!

2017. márc. 22. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!