Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Nem soká 17 éves lesz. Még csak pár napja ismerjük egymást, és igazából nem járunk. De szerelmes vagyok belé és ő is így érez, csak még alakulóban van a dolog.

Tudom, jobb lenne egy közös program, de elutaznak pár napra most az őszi szünetben... Valami "szerelmes" ajándék ötlet kellene. Akár a nevünk belegravírozva egy ékszerbe vagy valami. Elég béna vagyok az ilyenekben, sose szerettem ajándékot választani :D Pénzem se sok van (5 ezer), de tudok kölcsön kérni még valamennyit.

18/f


2016. okt. 26. 22:12
 1/3 A kérdező kommentje:
És a netről rendelés valószínűleg kilőve. Még a héten kéne beszerezni a cuccot, mert jövőhéten nem tudunk találkozni.
2016. okt. 26. 22:13
 2/3 zsici:D válasza:
66%
Vegyél neki egy-két vizes zsömlét, meg olyan 30 dkg sertéspárizsit
2016. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stark2000 válasza:

Karkötőt nem vennék, sem nyakláncot.. De van ilyen kis "mini" , ketté törhető szívecske biléta. Pár száz forintért kapsz az ékszerboltokban.


Persze, ha nincsen semmi nyaklánca amit rendszeresen hord, vagy karkötő, akkor rossz választás lehet. Ne haragudj, jobbal én sem tudok előállni.


Esetleg egy rózsát tegyél a kapujára egy kis levéllel, benne egy szöveggel. (Nem túl kreatív, meg talán ajándéknak sem nevezhető, de jó ötletnek tartom. Minap olvastam itt, GYK-n.)

2016. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!