Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek Mamam 90. szuletesn...

Mit vegyek Mamam 90. szuletesnapjara?

Figyelt kérdés
Mamam most majusban lesz 90 eves es nem tudom mit kellene neki vennem majd. Tudnatok segiteni ?

2017. márc. 29. 21:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak azért akarsz ajándékot adni, mert "kell", akkor vegyél egy virágot és kész.

Ha tényleg szereted a mamádat és örömet akarsz szerezni neki, akkor készíts valami olyat, aminek örülne.

Pl. fényképalbum az unokákról, vagy valami saját kezűleg készített dísztárgy, kép, stb.

2017. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Őt már nem az anyagi javak teszik boldoggá ...szervezz neki egy összejövetelt a számára kedves emberekkel ...süss egy szép tortát hozzá ,én ilyesmikkel kedveskednék :)
2017. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem, hogy a Mamád a vásárlásod érdekli, hogy mit veszel?

Baromira nem fogja érdekelni túlzottan.


Ettől kezdve nem nehéz kitalálni a kérdésedre a választ.(remélem)- szerintem beszélgess Vele pár órát.

Jobban jársz vele Te is. ... és hagyd, hogy Ő is szóhoz jusson. ;), türelmesen.

2017. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Csirke farhát az tuti nyerő.:)
2017. márc. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Az enyém mindig a fotóknak örült legjobban. Vegyél neki egy szép albumot és hivass elő rengeteg családi fotót.

Esetleg fizesd be a családodat (őt is) egy közös fotózásra.

2017. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
95%
Amit szeret. Kedvenc csokit, bonbont, likőrt, páleszt vagy sütit, virágot. :) Fotóalbumot a családról, unokákról. De szerintem egy 90 éves mama annak örül legjobban, ha együtt a család, beszélgettek, a többi részletkérdés. :)
2017. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vegyél egy digitális képkeretet ha van rá mondjuk 10-15ezer forintod és töltsd fel rá az összes családi fényképet. Ott lesz az asztalán és folyamatosan váltogatja a képeket a gyerekekről,unokákról,családi rendezvényekről. Biztos hogy örülni fog neki.
2017. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? az sokat segítene..
2017. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szerintem is hívj egy kis összejövetelt, vagy ha mindenképp ajándékot akarsz venni, akkor én valami törölközőt ajánlok például ,,Legjobb nagyi" felirattal :)
2017. márc. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Még pár évet! :D


De egyébként bögrét amire rá van írva h legjobb nagyi...ilyenek.

2017. márc. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!