Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak a születésnapomon?

Mit csináljak a születésnapomon?

Figyelt kérdés
Ma lettem 14 és nem akarok itthon ülni és egy depis filmet nézni miközben azon gondolkozok h van-e értelme élnem + elfolyik a sminkem. Gondoltam h felmegyek Bp-re de ha anyám megtudná kinyírna. A közelben vidámpark, állatkert és hasonlók nincsenek. A barátaim mind suliban vannak. Mit csináljak?

2017. ápr. 20. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen nem ma kellett volna rágódnod, hanem előre megbeszélni a szülőkkel, barátokkal . Valamelyik hétvégére tenni ezt az ünneplést. Persze ha jó fejek a szülők akkor még utólag is be pótolhatjátok egy családi kirándulással. Egyedül nem ajánlatos menni bp-re.
2017. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen időben nem lenne kedvem mászkálni, utazni.

Megbeszélném a barátaimmal, hogyha végeztek a suliban, akkor üljünk be egy cukrászdába sütizni.

És gondolom, majd a szüleid is készülnek valamivel. Csak talán nem pont ma, hanem a hétvégén lesz családi ünnep.

2017. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
és miért nem mentél iskolába ? amugy boldog születésnapot
2017. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

10 év múlva, amikor majd épp délelőttös műszakban húzod az igát egy gyárban, majd vágyakozva gondolsz vissza ezekre a szép időkre, amikor reggel 9-kor még otthon fetrenghettél és filmezhettél, meg lóghattál a suliból.

Tanulj hát, hogy ezt a sorsot elkerüld.

2017. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma lettem 14 és ... elfolyik a sminkem.

Navazzeg!

2017. ápr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!