Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit adjak az apukám 44....

Mit adjak az apukám 44. születésnapjára?

Figyelt kérdés
27. lesz 44 éves és nem tudom hogy mit adjak neki.Arra gondoltam, hogy csinélok valamit, mert az mégis csak személyesebb, mintha venném, csak nincs tippem.Nagyon kevés a szabadideje, igy mondhatni hobbija sincs...Tippek?

2017. ápr. 22. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

És mi lenne az a "valami"

Esetleg kipuhatolódzhatnád?

Gondolom, nem virág?


Mi az aminek szerinted örülne?

Pl, egy olyan torta, aminek az alakja 44-es formájú?

2017. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

korábban, mikor még volt szabadideje, mi volt a hobbija?

valami azzal kapcsolatos jelképes ajándéknak lehet, hogy még jobban is örülne így, mintha aktívan űzné még...

2017. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én például egy ölelésnek és egy puszinak örülnék...)

Valami apró és hasznos kedvességnek, legyen az bármi amit gyakran használ apukád. Egy szép golyóstoll, flip-bőr mobiltok vagy szerszámoskoffer ha szerelő, vagy a kocsijába üléshuzat, időjárás állomás stb...)

Nem tudom hogy mit dolgozik és mi a hobbija.

2017. ápr. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát kémikusnak tanult, de kőműves, aki mindenhez ért:)Soha nem volt hobbija, mert mindig leköti a munkája.Ha meg van egy kis szabadideje akkor meg pihen...

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2017. ápr. 23. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban nehéz munkája van neki is. Én pl. tanár vagyok és tetőn napelemet és villanyt szerelek muszájból. De nem is ez a lényeg hanem hogy legyél mellette és szeresd őt.
2017. ápr. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!