Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » A barátom 20 éves lesz és azt...

A barátom 20 éves lesz és azt gondoltam, hogy sütök neki egy tortát és ez lesz az ajándék. Jó ötlet, nem túl unalmas? Ti fiúk örülnétek ennyinek? Jobb mint egy buli a haverokkal?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 09:16
1 2
 11/15 anonim válasza:
Haha nekem bőven elég lenni egy baràtnő aki tortàt süt..
2017. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Süssön a hóhér tortát ilyen sggfejnek... keress már normális pasit bakker.
2017. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Normális ő, borzasztó személyiség vagyok és ő ezt annyira jól tűri és így szeret,meg is lep. Csak nyilván fontosak a haverok is:) Engem nem zavar hogy iszik,mert mindenki szokott alkalmanként, nem megy a haverokkal, mert velem akar lenni, de lett volna ilyen lehetősége is és most kicsit bűntudatom is van emiatt, mert egyszer 20 éves az ember és nem szeretném hogy unalmas legyen ez neki
2017. máj. 11. 08:25
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13: Egyszer 20 éves az ember....ja,meg egyszer 21, meg 22, meg 45.... A 20 nem egy "jubileumi" szám, nem kell bűntudatodnak lenni.

AMúgy nem, az nem normális,ha valaki halálra issza magát, akkor sem, ha nem vesszük szó szerint.

2017. máj. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te mennyire vagy borzasztó, de egy alkoholistánál csak egy rosszabb van: a kábítószeres.

Márpedig a te barátod alkoholista.

2017. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!