Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Star warsos ötleteket tudtok...

Star warsos ötleteket tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Barátomnak születésnapjára egy jedi kezdőszettet szeretnék összeállítani, de nagyon nem ismerem a filmeket. Olyanokat tettem bele eddig, mint cigi, amire ráírtam, hogy darth vader ravaszsága, meg világító karkötőkből csináltam fénykardot. Légyszi írjatok még ötleteket!

2017. máj. 11. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ma láttam a dm-ben star warsos energia italt

van még ebben a témában zsebkendő, wc papír is:-D

2017. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jodás ceruzatartó wc papír gurigából😉
2017. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a témában igazából csak a pénztárca szab határt - az én barátom is imádja a star warst. Amik nekünk vannak: pendrive, kislámpa, másik lámpa, különböző bögrék, falióra, puzzle, kulcstartó, lego minden mennyiségben. Ha csak valami apróságot szeretnél, nekem a papírzsepi tetszik, rossmannban lehet kapni.
2017. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Mikor lesz a születésnapja? Ha pár hét múlva, akkor én a helyedben ebay-ről vagy alibabáról rendelnék, rengeteg kisebb star wars témájú ajándéktárgyat lehet találni aprópénzért, az én személyes kedvencem pl. egy olyan bögre, amin a forró ital hatására a fénykard színes lesz.
2017. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
én múltkor a spejzben láttam star warsos dobozos tejet is
2017. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

" cigi, amire ráírtam, hogy darth vader ravaszsága, "


Hát banyek és ennek mi köze van a Star Warshoz? :D Vagy Darth Vaderhez? :D Te jó ég :D

2017. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A jedi kezdőszettbe a fénykard mellé szerintem jó lehet egy jedi öltözék. És mivel a jediknek van mestere, valamilyen vicces módon kaphatna azt is, pl egy nagy plüss vagy felfújható Yodát, vagy valami ilyesmi. Amikor megkapja megmondhatod, hogy még mestert is kapott. :D
2017. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó vagyok, eszembe jutott még egy olyan ötlet, hogy pólóra nyomtathatsz valamilyen "Legjobb jedi" vagy hasonló feliratot. :)
2017. máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!