Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mikor álljak neki a szervezésn...

Mikor álljak neki a szervezésnek? Körülbelül mennyibe fog kerülni? Egy szülinapi buli anyunak?

Figyelt kérdés
Anyukám jövő áprilisban lesz 50 évet. Szeretnék neki egy nagyon bulit szervezni. Régi disco zenékkel amiket fiatal korában szeretetre. Család és barátod részvételével. Az a kérdés hogy 30 főnökasszony kb mennyibe kerülne és hogy mikor álljak neki a szervezésnek. Résztvevők,zenék,időpont nagyjából megvan.a helyszínre is van ötlet. Már csak kellékek és ajándékod kellenek de arra van ötlet. Előre is köszönöm a választ.

2017. máj. 12. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Javítva:

nyukám jövő áprilisban lesz 50 éves. Szeretnék neki egy nagyobb bulit szervezni. Régi disco zenékkel amiket fiatal korában szeretett. Család és barátok részvételével. Az a kérdés hogy 30 főnek kb mennyibe kerülne és hogy mikor álljak neki a szervezésnek. Résztvevők,zenék,időpont nagyjából megvan. A helyszínre is van ötlet. Már csak kellékek és ajándékok kellenek de arra van ötlet. Előre is köszönöm a választ.

2017. máj. 12. 22:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elèg 1 hónappal előtte.
2017. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok túl egy 18 fős ballagási ebéden, persze mindenből maradt bőven.. Kb. 100 ezerből jött ki.
2017. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat!😙
2017. máj. 13. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!