Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Ha a barátnőm meglepetés...

Ha a barátnőm meglepetés bulit szervez nekem és rájöttem, el kellene mondanom neki?

Figyelt kérdés

Nem sokára töltöm a 18-at, és terveztem én is bulit csinálni, de nem állok még sehogy vele.

Ma viszont a legjobb barátnőm küldött egy screenshotot, és látszik rajta az esemény, amit facebookon létrehozott.

El kellene mondanom neki, hogy tudom, vagy hallgassak, és tegyek majd úgy, mintha meglepődnék?



2017. márc. 2. 09:47
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem mondd el neki.
2017. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy személy? Aki a bulidat szervezi, és aki a screenshot-ot küldte? Az is lehet, hogy szándékos volt, hogy legyen valami sejtésed a buliról, és ne szervezz mást, vagy ne süljön el rosszul.

Szerintem inkább hallgass, max majd utána elmondod, hogy valójában sejtetted. Jó bulizást!

2017. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak alkoholt ne igyál.
2017. márc. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem. :) Én is szerveztem a páromnak de párszor elszóltam magam, sejtette ő, és húzta is vele az agyam, de végül így is nagy volt a meglepetés, hiszen nem gondolta, hogy ott lesz minden barátja. :) Sőt, még el is érzékenyült, előtte soha senki nem szervezett neki meglepetés bulit. Boldog 29. születésnap volt. ^^
2017. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!