Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szerintetek gáz ez szülinapra?

Szerintetek gáz ez szülinapra?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz ha a pasimnak szülinapjára egy olyan párnát adok aminek az elején egy rólunk készült kép van? Meg egy plüsst ami minket jelképez

2017. júl. 25. 00:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Ismét az 5-ös :)


Figyelj, szerintem ne vidd túlzásba. A pasiknál öröm, ha emlékeznek a barátnőjük szülinapjára, erre csak a lányok készülnek lázasan. Viszont a 18. szülinap mindig különleges, mert ez a nagykorúság jele. Csinálj neki muffint, rejts el benne jó kis idézeteket akár kettőtökről, akár a nagykorúságról, a tetejükre tudsz tenni számgyertyát, amit elfúj :)


Vagy:


Csinálj zsetonokat, amiket akkor vált be nálad, amikor szeretne. Legyen masszázs zseton, kedvenc süti zseton, meg amiket még akarsz :)


Remélem, tudtam segíteni.

2017. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%
Zsetonok is hasonlóan szánalmas ajándék mint a plüss vagy a párna.
2017. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
18%
Fikázni könnyű, ajánlj mást, nagyokos!
2017. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
14-es! Te ehhez a kérdéshez hozzátettél érdemi választ?
2017. júl. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
48%
Véletlen nincs annak a srácnak vmi hobbija vagy kedvtelése vagy milyen pályára készül? ehhez kapcsolódóan kéne ajándék, amik eddig szóba jöttek annyira egysíkúak. Azt üzenik h se te nem vagy valami eredeti (most őszintén, ki az akinek NEM lehet díszpárnát ajándékozni? mert tanárnak, dokinak, nagymamának, barátnőnek lehet) se azt nem tartod különlegesnek akinek adod. Ennél már a kedvenc csokija is jobb ötlet.
2017. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként, egy vacsi bőven sok ötlet 3 hónap után, nehogy már TE járj a srác után ennyire. 16 évesen saját kereseeted nem sok lehet de én még egy felnőttől is sokalnám a párna-plüss-vacsi kombót ami cca 10 000. Van egy olyan hangulata mintha Te tepernél a srácért, minden anyagiakkal (és egyébbel) És innen két dolog lehet, (már ha megéritek a jövő évet) vagy kevesebbet ajándékoz a te szülinapodra és akkor csalódott leszel, vagy többet és akkor kezdődik az egymásra licitálás, mire jó az?
2017. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
61%

ma 00:22

Nem fikázok, hanem csak közöltem, hogy a zsetonjaid szerintem ugyanolyan szánalmas mint a párna vagy plüss..Szülinapra adjon az ember valami személyeset amiről tudja, hogy a párja szeretné. Hobbi vagy valami mást. A zsetonnál még egy közös vacsora is sokkal jobb..

2017. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát a vacsi nagyon fura lenne úgy, hogy ott a családod is.

Nem kell ennyit agyalni rajta, még alig ismeritek egymást, csak pár hónapja vagytok együtt.

Vegyél neki egy csokit. Esetleg üljetek be egy cukrászdába és hívd meg egy sütire.

2017. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Üljetek be egy moziba.
2017. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, mit szeret a párja, a hobbiját se. Enélkül kell tanácsot adni. Nos? lol
2017. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!