Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit csináljak a szülinapomon?...

Mit csináljak a szülinapomon? 15/L

Figyelt kérdés
Pár nap és itt a szülinapom. A szüleim nem lesznek itthon..tavaly sem voltak itthon a szülinapomkor,a nagyszüleimmel voltam és ők köszöntöttek fel,aztán pedig otthon szomorkodtam,mert borzalmas volt az a nap... De ha itthon lennének,akkor se lenne semmi,mert utálnak engem (szó szerint megmondták,hogy bárcsak meghalnék). A barátnőimmel majd csak később ünnepeljük meg. Szóval nem tudom mit csináljak szülinapomkor, lehet egyik barátnőmet megkérem,hogy találkozzunk mert mégse akarok megint egyedül szomorkodni,meg hát mégis ,,sweet sixteen" és jó lenne valami különlegeset csinálni. Tudtok adni ötleteket?

2017. júl. 31. 11:06
 1/6 anonim válasza:
8%
Szexeljél
2017. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szólj egy barátnődnek és menjetek el sütizni/fagyizni/pizzázni, moziba, tartsatok csajos napot (fessetek otthon körmöt, lapozgassatok női magazinokat, nézzetek filmet/sorozatot, de elmehettek nézelődni is valamerre), menjetek el az állatkertbe, a közeli folyópartra/mezőre piknikezni meg tollasozni, menjetek strandolni, ha jó az idő, de otthon forgathattok kisfilmet/reklámot is, nagyon vicces tud lenni.

Ha többen is ráértek elmehettek egy szabadulószobába is, nagyn jó buli és igazi csapatépítő program!

Nagyon boldog szülinapot, így előre is! :)

2017. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kirándulj, menj el valami szép helyre, mondjuk egy parkba. Egyél fagyit. Nézz szét a boltokban / piacon, vásárolgass. Ha a barátnőd ott lesz akkor ezeket tudjátok közösen is csinálni. Esetleg, ha szereted az állatokat, akkor elmehetsz egy állatsimogatóba, vagy állatkertbe, ha van.
2017. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mozi,

Rendeljetek pizzát, csináljatok popcornt és nézzetek meg egy filmet/sorozatot,

Cukrászda,

Masszőr,

Menjetek el kozmetikushoz, ruhát vásárolni,

Étteremben egyetek valami jó kis kaját

Ennyi jutott eszembe, és előre is Boldog Születésnapot kérdező :)

2017. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Előre is Boldog születésnapot kívánok neked! :)


Nem tudom mit takar az a pár nap de ha ennyire meleg lesz akkor ne nagyon legyetek kint. Akkor tényleg menjetek el valami klimatizalt helyre vagy maradjatok a házban. Egyedül nem tudom mit csinálhatnál. De ha lesz veled valaki akkor szerintem a helyzet adja magát. Csináljatok valami egyszerű kis sütit vagy kaját, az is tök jó program együtt. Mi anno egy barátnőmmel tök jól szórakoztunk amikor együtt csináltunk valami kaját. Megnézhettek egy jó filmet, délután elmehettek egy strandra ha úgy van, de ugyanúgy jó a kerti pocsolás ha kertesben laktok.

2017. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd el egyik barátnődet, ne legyél egyedül, menjetek el moziba, vagy strandra ilyen melegben.
2017. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!